W skład naszej oferty aut na wynajem wchodzą samochody osobowe oraz busy 9-osobowe. Dzięki temu docieramy zarówno do klientów poszukujących niewielkich pojazdów do użytku własnego, jak i przedsiębiorstw przewożących pracowników lub produkty z wykorzystaniem samochodów.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podejmujemy współpracę zarówno na wynajem krótko-, jak i wynajem długoterminowy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować własnych pojazdów, a potrzebują ich na okres około kilku miesięcy. Dostosowujemy dokładne ceny do czasu najmu oraz wymagań konkretnego klienta. Na ostateczny koszt takiej usługi ma wpływ wiele czynników, w tym m.in. klasa pojazdu czy jego typ.

Długoterminowy wynajem samochodów zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. W niektórych przypadkach może się okazać tańszym rozwiązaniem niż zakup własnego samochodu. To opcja korzystna zwłaszcza dla firm. Taką formę można porównać do kredytu, czy leasingu, przy czym długoterminowy wynajem busów i samochodów osobowych jest wygodniejszą i tańszą formą finansowania. Płaci się bowiem wyłącznie za użytkowanie auta, a raty są stałe.

Długoterminowy wynajem samochodów jest korzystny głównie dla firm, którym potrzebny jest samochód na dłuższy czas, a które nie mają wystarczających funduszy na zakup auta na własność. To także dobre rozwiązanie dla każdego ceniącego swój czas, bowiem długoterminowy wynajem samochodów ogranicza formalności do minimum i nie wymaga codziennego zaangażowania w posiadaną flotę samochodów.

Długoterminowy wynajem aut

Oferujemy wynajem aut o różnym standardzie. Są to zarówno pojazdy osobowe, w wersji miejskiej czy doskonałej na trasy, jak i busy pozwalające np. na przewóz pracowników. Z tego powodu trafiamy z naszą ofertą nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do firm. Auta osobowe na wynajem są regularnie sprawdzane, dlatego możesz mieć pewność, że zapewniają one komfort i bezpieczeństwo eksploatacji. Co więcej, zostały objęte także ubezpieczeniem.

W skład naszej oferty wchodzi też wynajem busów 9-osobowych. To świetne rozwiązanie dla firm, szczególnie gdy muszą one zadbać o przewóz pracowników do miejsca prowadzonych działań, a nie chcą inwestować we własne pojazdy. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wynajmem aut, a także wieloma innymi usługami wchodzącymi w skład naszej ofert. Zajmujemy się bowiem również naprawami pojazdów, prowadząc serwis samochodów osobowych. Dbamy o to, by wszystkie zlecenia były realizowane z profesjonalnym podejściem, zarówno jeśli chodzi o wynajem aut, jak i prace serwisowe czy nawet przeglądy.